Prejsť na obsah Preskočiť na päty

Riešime pre Vás, za Vás problém na trhu stavebníctva. Máme bohaté skúsenosti.  Stavebným kameňom ELISIA HOLDING, a to doslova bolo obchodné spojenie developerskej a stavebnej spoločnosti. Sme znalí Vašich potrieb pri obstarávaní svojho domova aj Vášho vkusu pre nehnuteľnosti. Poskytujeme celú štruktúru od projekcie až po výstavbu, vrátane kompletného manažmentu bezpečnej výstavby na vlastnom pozemku. Skúsený tím inžinierov  najprv vypracuje analýzu Vašich možností. Umiestnenia stavby podľa výmery i terénu Vášho pozemku, Vášho estetického názoru pre dizajn stavby, cez fyzickú obhliadku pozemku, až po  cenu. Zároveň po celý čas kontroluje proces výstavby, čo do kvality a množstva použitých materiálov, cez dodržanie ceny a termínov. Disponujeme celým tímom inžinierov od projektantov, cez profesistov, ekonómov, stavebných inžinierov, stavby vedúcich až po stavebných dozorov.

„Musíme si uvedomiť, že my si vlastne nekupujeme a nestaviame nehnuteľnosť. Staviame si domov. Pocit. Bezpečný prístav pre rodinu, radosť našich detí z vlastnej detskej izby, rannú kávu na terase pri východe slnka i grilovanie so šampanským na záhrade s našimi priateľmi. Každé sklamanie, ktoré pri výstavbe zažijeme nás bolí a vzďaľuje pocitu pokoja, ktorý si vo svojom novom domove prajeme. “

Preto sme priniesli riešenie, ktoré zabezpečí istotu celého procesu. IDEME OPAČNE. Vieme, aké sú príjmové možnosti. Samozrejme aj individuálne po rozhovore s Vami. A do týchto možnosti naprojektujeme stavbu, ktorá im zodpovedá. To nie je o dizajne. To je o naprojektovaných konštrukciách v rovnakom dizajne, o zvolených materiáloch i úspore vlastnej nákladov vo stavebnej spoločnosti. Takto sa nemôžete pomýliť. Celý proces je riadený od projekcie až po výstavbu odborne spôsobilými inžiniermi s potrebnými oprávneniami. Zároveň poskytujeme i finančný servis.

VITAJTE!

„Osobne obdivujem, ako sa ľudia bez znalosti veci, bez znalosti vytendrovaných cien, bez odbornej spôsobilosti pustia do výstavby, keď tím skúsených inžinierov má čo robiť."

Výsledok práce

Komplexné dodanie remesiel a  služieb, ktorý môžete ale nemusíte v plnej miere využiť. A samozrejme k tomu významne prispieva aj vlastná projekčná činnosť, ktorá odzrkadľuje moderné trendy a dizajny nehnuteľností, ktoré sú už ale projektované s ohľadom na finančné náklady stavby. Mnohé naše už pripravené projekty je možné vidieť v realite. Za posledné roky sme postavili stovku domov. Pretože  sme projekčne, stavebne i finančne dokázali kopírovať Vaše disponibilné príjmy. Zjednodušene, my zo skúsenosti vieme, kde sa môžeme finančne hýbať tak, aby ste boli schopní to zaplatiť (ovládame nároky bánk aj ich výpočty) , ale aby ste pri tom nemuseli siahať na dizajn a kvalitu poskytnutých služieb.

Špecializácia

Vzhľadom na naše bohaté stavebné skúsenosti sú našou špecializáciou hlavne rodinné domy, malé bytové domy, ale aj výstavba firiem i väčšie rekonštrukcie. Tu si vyberáte z troch možností. Hrubá stavba, holodom/ holobyt a stavba na kľúč s interiérom.   Našim cieľom je poskytnúť Slovenskému trhu KVALITNÝ ZÁKLAD a kompletný manažment bezpečnej výstavby. Od založenia stavby cez kvalitné hydroizolácie, kvalitnú murársku a tesársku prácu až po strechu. Poctivé remeslá i kompletný interiér, terénne úpravy a záhrady. Mnoho ľudí si neuvedomuje, že pozemkové úpravy okolo domov nie sú len estetickou záležitosťou, ale aj funkčnou. Pretože ak Vám nezostanú peniaze a vy nedokážete okolo domu realizovať vodozádržné opatrenia, zasadiť zeleň, ktorá vodu pojme a necháte si dažde vtekať niekedy aj roky pod základ rodinného domu, či schodiská riskujete všetko.“

– Výstavba domu / Kráľová Hora 2022

– Vizualizácia domu / Kráľová Hora 2022

To je dôvod kvalitnej prípravy , realizácie stavby a dôslednej kontroly kvality a ceny . Tento komplex služieb poskytujeme rýchlo a  za jednoznačnú dopredu určenú cenu bez inflačných doložiek.

Portfólio projektov

Disponujeme modernými, dizajnérskymi projektami rodinných domov do rôznych terénov (rovina, rôzne náklony kopcov )z ktorých si stačí vybrať. Každý z projektov je možné vidieť aj po realizácii, TEDA UŽ VYSTAVANÝ. Máte možnosť vidieť všetky stupne výstavby, a to  projekt, vizualizáciu, proces výstavby i už hotové dielo našich výstavieb. Máme za sebou mnoho vystavaných diel individuálnej bytovej výstavby (rodinné domy) i komerčných priestorov (firmy). Zároveň ciest, chodníkov, kompletnej inžinierskej infraštruktúry (inžinierske siete) až po verejné osvetlenia.

Skúsenosti a referencie

Na Slovenskom trhu pôsobíme ako developer s vlastnou stavebnou spoločnosťou. V Prešove sme vybudovali celú štvrť. Išlo o developerský projekt, kde sme po kúpe pozemku vystavali 52 rodinných domov a k nim kompletnú infraštruktúru inžinierskych sietí vrátane ciest, chodníkov a verejného osvetlenia. Každý z domov sme naprojektovali, postavili i predávali sami. Viedli sme obchodnú, administratívnu ale hlavne osobnú komunikáciu s každým novým majiteľom. Bol to dlhoročný proces, ktorý nás formoval do dnešnej podoby a ktorý odkryl každú jednu i tú najmenšiu osobnú potrebu i problém človeka, ktorý potrebuje stavať. Informácia totiž nie je zdrojom poznania, to až skúsenosť. Poznáme problémy, nároky, možnosti i kúpnu silu regiónov a dokážeme k nim pristúpiť a vyriešiť ich.

POZÝVAME VÁS NA STRETNUTIE
0908 546 330 | 0911 620 435

ELISIA HOLDING © 2024. Všetky práva vyhradené.